Thermo | Classic | Capacity 0.94 L | Material Stainless Steel | Black
- TootjadStanley 1913
- Mudel: 1210001949768
- Saadavus: 3
-
60€
Thermo | Classic | Capacity 0.94 L | Material Stainless Steel | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 290.00 mm |
| Gross weight | 0.72 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Maht | 940 ml |
| Materjal | Stainless Steel |
| Net weight | 0.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 736 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Producer product family | Thermo |
| Producer product name | Classic |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Thermo |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |



